Web Tasarım Hizmeti

Firmanızı, rakiplerinizden bir adım
öne taşımak artık çok kolay.

Günümüzde internet ve web siteleri iletişim, tanıtım ve satış için en etkili iki araçtır. Gelişen teknoloji ile müşterilerinize firmanız ve ürünleriniz hakkında ekstra vakit harcamadan ulaşabileceğiniz bir platformda sizin istekleriniz doğrultusunda web siteleri tasarlıyor ve kurumsal kimliğinizi oluşturuyoruz.

  • Firmanıza Özel Tasarımlar
  • Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO )
  • Kolay Kullanım Panel
  • Mobil ( Responsive ) Tasarım
Bursa Yazılım Firmaları

No : BCR Yazılım

Bursa'da yazılım hedeflerimizi sizler için derledik

WordPress

WordPress‘in en güçlü yanı Google tarafından oldukça sevilen bir yapıya sahip olmasıdır. Yani eklediğiniz yazılar çabuk indexlenir, hedef kitlenize bu şekilde daha çabuk ulaşabilirsiniz. Sizin Tercihinize bırakıyor ve istediğiniz zaman kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Özel Tasarımlar

Firmanızın kurumsal kimliğini oluşturarak, müşteri odaklı çalışıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda firmanız için en uygun web sitesini tasarlıyor ve rakiplerinize karşı sizi bir adım öne taşıyoruz.

Responsive (Mobil) Tasarımlar

Gelişen tekmoloji ile birlikte müşterileriniz bilgisayar kullanımından ziyade mobil ortamda vakitlerini daha çok geçirmektedir. No : BCR Yazılım olarak web sitenizin haricinde mobil kodlama yaparak firmanız ve ürünleriniz hakkında bilgiyi mobil yoldan müşterilerinize tanıtıyoruz.

SEO Dostu

Web sitelerinizin tasarımlarını kodlarken Google ve diğer arama motorları için yenilikleri takip ediyoruz. Web sitenizi üst sıralara taşımak için ekstradan ödeme yapmadan No : BCR Yazılım farkı kodlama ile yukarılara taşıyoruz.

Rakip İnceleme

Sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda rakiplerinizin araştırmasını yapıyoruz ve tam olarak 1 günümüzü ayırıyoruz. Hedefimiz rakiplerinizi geride bırakarak daha çok müşteriye sizleri ulaştırmak ve portföyünüzü geliştirmek oludğunun temennisini biz veriyoruz.

Ekonomik

Yazılım fiyatlarının piyasaya göre oranlamasında rakiplerimiz ile farkımız sizler için ödeme kolaylığı yapmak olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda sizler için en iyi çözümleri araştırıyor ve siz değerli müşterilerimize web sitemizde ekstra fiyat çıkarmadan Fiyatları gösterebiliyoruz.

Memnun kalacağınızın Garantisini biz vermekteyiz,

Peki ya siz bizimle birlikte firmanızı bir adım ileriye taşımak istemez misiniz?