Adwords & Seo Hizmeti

Site İçi Teknik Analiz

Seo Hizmeti başlatmadan önce yapılması gereken bir adımdır. No : Bcr Yazılım olarak firmanızın web site alt yapısını inceliyor. En uygun strateji ile hareket ediyoruz.

Anahtar Kelime Analizi

Anahtar kelime yoğunluğu, bir kelimenin ya da kelime grubunun bir web sayfasındaki toplam kelime sayısı ile karşılaştırılması ile elde edilen yüzdelik değerdir. Sizin için en uygun kelimeleri seçiyor ve siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Rakip Analizi

Rakip firmalarınızın nasıl bir strateji uyguladığını izliyor ve onlara karşılık yeni stratejik planlamalar oluşturuyoruz. Bu aşamadan sonra ise sizleri yukarılara taşıyoruz.

Meta Analizleri

Seo hizmeti konusunda yapılmış birbirinden bağımsız birden çok çalışmanın sonuçlarını birleştirme ve elde edilen araştırma bulgularının istatistiksel analizini yapma yöntemidir. Her detay düşünmemiz gerektiğini tekrar belirtiyoruz ve en iyi çözümleri sunuyoruz.

Link İnşaası

Tüm teknik incelemeler bittikten sonra web siteniz için linklendirme inşaasına başlıyoruz. Gerekli web sitelerinde siz değerli müşterilerimizi ekliyor ve tanıtıyoruz.

Google Güncelleme Takibi

Tüm işlerimleri tamamladıktan sonra her günün 3 saatini siz değerli müşterilerimize ayırıyor ve içeriklerinizi sürekli olarak güncelliyoruz.

Seo Hizmeti Alabilmek için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Görüşmeler sonrasında size firma olarak en iyi şekilde yardımcı olacağımızın garantisini biz vermekteyiz.

Bursa Seo Hizmeti

Memnun kalacağınızın Garantisini biz vermekteyiz,

Peki ya siz bizimle birlikte firmanızı bir adım ileriye taşımak istemez misiniz?